MATSALSBORD MED 2 KARMSTOLAR SAMT 4 STOLAR, 1900-tal.

1367634. MATSALSBORD MED 2 KARMSTOLAR SAMT 4 STOLAR, 1900-tal.

Matsalsbord med 2 karmstolar samt 4 stolar, stolarna klädda med ljusare tyg med en sitthöjd på 46 cm, bordets mått 102 x 152 cm (extraskiva 102 x 46) 102 x 198 cm totalt.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 618