FICKUR, Record Watch Co. Geneva, bruttovikt 89 g, 14K guld,1920-tal.

136725. FICKUR, Record Watch Co. Geneva, bruttovikt 89 g, 14K guld,1920-tal.

Diameter 50 mm. 15 stenar. Graverad dedikation.

Bruksslitage. Små sprickor runt sekundvisaren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 671