Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Orientaliskt
KANNA, porslin, signerad med sex tecken, möjligen Kina 1800-tal.
1364479. KANNA, porslin, signerad med sex tecken, möjligen Kina 1800-tal.
höjd 32 cm.
ålders- och bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 32 cm.
ålders- och bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
462