GILLIS MAGNUSSON. MINIATYROLJA på duk, signerad, 1900-tal.

1364464. GILLIS MAGNUSSON. MINIATYROLJA på duk, signerad, 1900-tal.

höjd 12 cm, bredd 16 cm.

mindre bruksslitage.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 12 cm, bredd 16 cm.

mindre bruksslitage.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Antal besök: 329