SOLGLASÖGON, "Wayfarer", Ray Ban, 1970/80-tal.

1363379. SOLGLASÖGON, "Wayfarer", Ray Ban, 1970/80-tal.

Solglasögon i fodral. Längd ca. 14,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 841