STUBBSTOL, 1900-tal.

STUBBSTOL, 1900-tal.
1362277. STUBBSTOL, 1900-tal.

Furu. Lös sits. Höjd ca 85 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
1362277. STUBBSTOL, 1900-tal.

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 2 811