SVEN PALMQVIST. SERVISGLAS, 22 delar, Orrefors, 1900-tal.

1362109. SVEN PALMQVIST. SERVISGLAS, 22 delar, Orrefors, 1900-tal.

höjd 11-17 cm
vinglas 3 st, snapsglas 7 st, starkvinsglas 10 st, mindre starkvinsglas 2 st.

bruksslitage.

Sven Palmqvist (1906–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 11-17 cm

bruksslitage.

Sven Palmqvist (1906–1984)

Antal besök: 362