VÄGGRELIEF, bemålad aluminium, möjligen Erik Höglund.

1361456. VÄGGRELIEF, bemålad aluminium, möjligen Erik Höglund.

Figurkomposition. Signerad EH. 35,5x23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 276