CARL LARSSON. ETSNING "Suzanne och Gunlög" plåtsignerad, tryckt 1915.

1361424. CARL LARSSON. ETSNING "Suzanne och Gunlög" plåtsignerad, tryckt 1915.

höjd ca 30 cm, bredd ca 20 cm
Motivet föreställer konstnärens dotter och barnbarn.

något gulnad.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 30 cm, bredd ca 20 cm

något gulnad.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 697