Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Vintagekläder & Accessoarer
KONDUKTÖRSVÄSKA MED MYNTHÅLLARE, 1900-talets första hälft.
1361374. KONDUKTÖRSVÄSKA MED MYNTHÅLLARE, 1900-talets första hälft.
Ca 19x25 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 19x25 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
253