PABLO PICASSO. LITOGRAFI 2 ARK.

1361318. PABLO PICASSO. LITOGRAFI 2 ARK.

PICASSO-LITOGRAFIER, två stycken, inramade på båda sidor, (2 ark i en ram). Rammått: 50 x 49 cm

1. Tjurfäktare motiv 03.04.1959 daterad
2:a Tjurfäktare 03.04.1959 daterad, signerad.

Tecken på ålder & använda sig av, se bilder.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 2 398