Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
BENGT ANDERSSON RÅSBYN. kustbild, färglitografi, signerad och märkt HC.
1361010. BENGT ANDERSSON RÅSBYN. kustbild, färglitografi, signerad och märkt HC.
Bladmått ca 71x54 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladmått ca 71x54 cm.
Oramad.
Göteborgs Auktionsverk
594