SVEN LIDBERG SAMT ERIC WITH, färglitografier, 2 stycken, signerade samt numrerade.

1360984. SVEN LIDBERG SAMT ERIC WITH, färglitografier, 2 stycken, signerade samt numrerade.

Bladmått ca 45x36 cm samt 47x63 cm.

Oramad. Eric With slitage i marginalen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 903