Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJER 1 par, plast, IKEA, sannolikt 1970-tal.
1360348. FÅTÖLJER 1 par, plast, IKEA, sannolikt 1970-tal.
höjd 62 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 62 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
580