BOJAN, stengods, Patrick Nordström, (1870-1929), Isle, 1920.

1359693. BOJAN, stengods, Patrick Nordström, (1870-1929), Isle, 1920.

Motiv av Patrick Nordströms hus i Isle, höjd 16 cm
Signerad och daterad, märkt 1 - 1.

Mindre glasyrbortfall, mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 616