1359598. WILGOT OLSSON. Självporträtt. Olja på duk, signerad.

42 x 33 cm.

Smärre repor.

Wilgot Olsson (1906–1990)

42 x 33 cm.

Smärre repor.

Wilgot Olsson (1906–1990)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 25 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
25 EUR
Danmark, Finland
30 EUR
34 EUR
Bulgarien, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern
39 EUR
Frankrike, Grekland, Irland, Italien, Kanarieöarna, Monaco, Portugal, Spanien
42 EUR
Cypern, Gibraltar, Island, Kanada, Liechtenstein, Malta, Norge, Schweiz, USA
49 EUR
69 EUR
76 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 4
Föremålsnr
1359598

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 114