ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Parker Knoll, 1900-talets andra hälft.

1359061. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Parker Knoll, 1900-talets andra hälft.

Bredd 78 cm, djup 90 cm, höjd 98 cm.

Klädsel med skador och solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 812