MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets andra hälft.

135762. MÅNSKENSLAMPA, 1800-talets andra hälft.

I metall. Kupa i grönt glas.Längd ca 30 cm.

Ljushållare saknas. Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 307