Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
GABRIEL BURMEISTER. KARAFF med propp, Målerås, 1920/30-tal.
1357594. GABRIEL BURMEISTER. KARAFF med propp, Målerås, 1920/30-tal.
höjd 28 cm.
mindre åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 28 cm.
mindre åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
719