Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Ljusstakar
RESELJUSSTAKAR, ett par, brons, 1800-talets senare del.
1355832. RESELJUSSTAKAR, ett par, brons, 1800-talets senare del.
Höjd 5 cm. Längd 12 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 5 cm. Längd 12 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
251