Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKE, stengods, stämplad AH, ( Albin Hamberg ) Höganäs 1900 talets början.
1355829. LJUSSTAKE, stengods, stämplad AH, ( Albin Hamberg ) Höganäs 1900 talets början.
Höjd 10 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 10 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
473