Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
TRÄDGÅRDSSTOL, trä och metall, 1900-tal.
1354421. TRÄDGÅRDSSTOL, trä och metall, 1900-tal.
Höjd 80 cm.
Slitage och märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 80 cm.
Slitage och märken.
Halmstads Auktionskammare
509