Vas med hänklar, Rörstrand, höjd 28 cm.
Parvaser med dekor av fåglar, höjd 24 cm.

Smärre slitage.
Vas Rörstrand: Krackelyrer, mindre enstaka nagg.

Smärre slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
13518

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 939

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!