Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rölakan, signerad GK, 200x135 cm.
1351619. MATTA, rölakan, signerad GK, 200x135 cm.
Ljus botten.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ljus botten.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
1 098