SVÄRDKÄPP, orientalisk, 18/1900-tal.

1350625. SVÄRDKÄPP, orientalisk, 18/1900-tal.

Total längd ca. 43 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca. 43 cm.

Slitage. Skador.

Antal besök: 770