BÖCKER, 3 st, om klockor.

BÖCKER, 3 st, om klockor.
1350335. BÖCKER, 3 st, om klockor.

"1001 armbandsur från 1925 till idag", Martin Häußermann, daterad 2011, ca 21x16x2,5 cm.
"Gamla ur ur kulturens samlingar", Barbro Åstrand, daterad 1980, ca 24,5x17x2 cm.
"The illustrated directory of watches, James Wilson, daterad 2012, ca 30x23,5x3 cm.

Bruksskick, kantstött, skador på pappersomslag på "The illustrated directory of watches", rester av klister från prislapp på "Gamla ur ur kulturens samlingar", uppluckrad plast på omslag på "1001 armbandsur från 1925 till idag".

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 679