ERIC BOJS. AKVARELL på papper, Kalmar Slott, signerad, 1900-tal.

1349657. ERIC BOJS. AKVARELL på papper, Kalmar Slott, signerad, 1900-tal.

höjd 47 cm, bredd 35 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 47 cm, bredd 35 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 1 375