UTSTÄLLNINGSAFFISCH, litografiskt tryck, Pablo Picasso, Gallerie Louise Leiris 1957.

1348826. UTSTÄLLNINGSAFFISCH, litografiskt tryck, Pablo Picasso, Gallerie Louise Leiris 1957.

73x53 cm.

Mittveck samt visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

73x53 cm.

Mittveck samt visst slitage.

Antal besök: 603