DOCKA med 3 ansikten, porslin samt textil, 1900-tal.

1347348. DOCKA med 3 ansikten, porslin samt textil, 1900-tal.

Längd 32 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 32 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 594