Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
DOCKA med 3 ansikten, porslin samt textil, 1900-tal.
1347348. DOCKA med 3 ansikten, porslin samt textil, 1900-tal.
Längd 32 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 32 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
594