VAS och SKULPTURER 2 st, Kosta Boda B Vallien och Målerås, 1900-tal.

1346807. VAS och SKULPTURER 2 st, Kosta Boda B Vallien och Målerås, 1900-tal.

vas, höjd 6 cm, signerad
båt, längd 10 cm, osignerad
blomma, höjd 19 cm, signerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

vas, höjd 6 cm, signerad
båt, längd 10 cm, osignerad
blomma, höjd 19 cm, signerad.

Antal besök: 397