SITTGRUPP, 3 delar, bemålat trä, 18/1900-tal.

1344688. SITTGRUPP, 3 delar, bemålat trä, 18/1900-tal.

Bordet mått 52x56 cm, höjd 75 cm
Skrattstolar 2 st höjd 92 cm.

Sprickor, färgbortfall, märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrattstolar 2 st höjd 92 cm.

Antal besök: 249