BYRÅ, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

134465. BYRÅ, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Brickmärkta Beslag i mässing, fanerade i mahogny. Längd 95, bredd 44,5, höjd ca 67 cm. Nyckel saknas.

Bruksslitage, repor och fläckar. Små sprickor i faneren. En mindre fanerbit fastlimmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 250