Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
VASER 2 st, keramik, blanda annat Gunnar Nylund, Rörstrand, 1900-tal.
1344051. VASER 2 st, keramik, blanda annat Gunnar Nylund, Rörstrand, 1900-tal.
höjd 8 - 11 cm.
mindre åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 8 - 11 cm.
mindre åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
241