SNURRSTOL / KONTORSSTOL, 1900-tal, "renoveringsbehov".

1343695. SNURRSTOL / KONTORSSTOL, 1900-tal, "renoveringsbehov".

Bredd 55 höjd ca 85/90 cm.

Slitage och skador, renoveringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 55 höjd ca 85/90 cm.

Antal besök: 277