1343463. PETER DAHL. Fredmans epistel nr 12. Färglitografi, signerad.

40 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

40 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 28 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
28 EUR
Danmark, Finland
33 EUR
37 EUR
Bulgarien, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern
42 EUR
Frankrike, Grekland, Irland, Italien, Kanarieöarna, Monaco, Portugal, Spanien
45 EUR
Cypern, Gibraltar, Island, Kanada, Liechtenstein, Malta, Norge, Schweiz, USA
52 EUR
73 EUR
78 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Föremålsnr
1343463

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 147