Guldring tillverkad av W.A.BOLIN Stockholm från år 1920, stämplar WAB KATTFOT STADSVAPEN 18K S7, innemått ca 18 mm med en vikt på 4,2 gram, röd låsbar ask original följer med.
Mindre Åldersslitage.
Mindre Åldersslitage.