LJUSKRONA och VÄGGLYSTER, ett par, rokokostil, 1900-tal.

134084. LJUSKRONA och VÄGGLYSTER, ett par, rokokostil, 1900-tal.

Tre ljuspunkter. Höjd 35, diameter 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 437