SKÅLVIKTER, 7 delar.

134040. SKÅLVIKTER, 7 delar.

Största skålens Höjd 3,5 cm. Den är daterad 1812. Insatsvikterna är av olika storlek, ej ett komplett set.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
134040. SKÅLVIKTER, 7 delar.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 764