Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
LOCKSTOP, flintgods, Rörstrand, daterad 1873.
1337745. LOCKSTOP, flintgods, Rörstrand, daterad 1873.
Höjd 35 cm.
Krackelerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 35 cm.
Krackelerad.
Halmstads Auktionskammare
468