VAS, Meiji, Satsuma, porslin, Japan, 1800-talets slut.

133745. VAS, Meiji, Satsuma, porslin, Japan, 1800-talets slut.

Rik dekor med förgyllning i relief. Höjd 26 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 4 190