SOFFGRUPP, 5-delar, Chippendalestil, 1900-talets första hälft.

1336574. SOFFGRUPP, 5-delar, Chippendalestil, 1900-talets första hälft.

Soffa. Längd 178 cm. Djup 80 cm. Rygghöjd 82 cm
2 Stolar. Rygghöjd 87 cm
Runt soffbord. Höjd 62 cm. Diameter 90 cm
Soffbord Höjd 58 cm. Längd 119 cm. Bredd 62 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 Stolar. Rygghöjd 87 cm

Brukslitage.

Antal besök: 356