SOFFA,"Kardinal", IKEA, 1960/70-tal.

1335821. SOFFA,"Kardinal", IKEA, 1960/70-tal.

Med lösa stoppade plymåer av skinn.
Längd 210, bredd 80, rygghöjd ca 65 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken.

Antal besök: 4 463