HARRY PLATT. STATY, Egyptiskt motiv, sten, 1900-tal.

1335697. HARRY PLATT. STATY, Egyptiskt motiv, sten, 1900-tal.

ca höjd 32 bredd 21 cm Staty föreställande Nefertiti.
(Warners brother).

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

(Warners brother).

mindre åldersslitage.

Antal besök: 712