Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
FERNAND LÉGER. Efter. "En cirque", färglitografi, signerad samt daterad i trycket.
1334757. FERNAND LÉGER. Efter. "En cirque", färglitografi, signerad samt daterad i trycket.
Bladmått ca 50x65 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladmått ca 50x65 cm.
Oramad.
Göteborgs Auktionsverk
1 050