FERNAND LÉGER. Efter. "En cirque", färglitografi, signerad samt daterad i trycket.

1334757. FERNAND LÉGER. Efter. "En cirque", färglitografi, signerad samt daterad i trycket.

Bladmått ca 50x65 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 50x65 cm.

Oramad.

Antal besök: 1 032