Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
GUSTAV KLIMT. Efter. POKAL, glas, Goebel, 1900-tal.
1334083. GUSTAV KLIMT. Efter. POKAL, glas, Goebel, 1900-tal.
höjd 30 cm.
Liten fotnagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 30 cm.
Liten fotnagg.
Kalmar Auktionsverk
1 532