SKÅP, allmoge, daterad 1793.

1333602. SKÅP, allmoge, daterad 1793.

Bredd 75 cm, djup 39 cm, höjd 180 cm.

Slitage, märken, repor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 520