Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BENNO ARZT, trärelief, bemålad, signerad samt daterad -05.
1332422. BENNO ARZT, trärelief, bemålad, signerad samt daterad -05.
Ca 58x53 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 58x53 cm.
Obetydligt slitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 084