SKÅL, kristall, signerad, Olle Alberius, Orrefors.

133237. SKÅL, kristall, signerad, Olle Alberius, Orrefors.

Etikettmärkt. Höjd 15, diameter 20 cm. Tre bockar etsad i botten.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 938