Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, lergods, Helmer Osslund, Höganäs, 1900-talets första del.
133219. VAS, lergods, Helmer Osslund, Höganäs, 1900-talets första del.
Höjd 29 cm.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 29 cm.
Lätt bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 389